| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu ce obisnuiesti sa faci dupa o zi de munca/dupa o zi de scoala/dupa o zi de facultate?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Un film bun, o muzica buna, un meci bun si etc

| T0T a răspuns:

Stau și mă relaxez, îmi ocup timpul într-un mod mai ok, prin diverse mijloace.

| Doub a răspuns:

Rezolv problemele globale, apoi mă gândesc la nişte paradoxuri, iar apoi mănânc o pungă de jeleuri

| Mayhem666 a răspuns:

Eu nu muncesc inca, pentru ca sunt student, dar dupa ce termin cursurile, ma duc in camera si fac ceva ce imi place, si care ma face sa ma relaxez.

| Staind a răspuns:

Dus.
Vad ca nimeni nu face dus aici dupa munca.

| ℛąin a răspuns (pentru Staind):

Niște răpănoși laughing

| August99 a răspuns:

Ma mai un la un serial, ma mai joc ceva si ascult muzica.

| GreenVoid a răspuns:

Nimic...M ajunge oboseala dupa o zii de munca si cand ma gandesc ca a doua zii o iau de la capat imi trece si cheful de a trai deci automat de a face orice -_-

| ℛąin a răspuns:

Să dorm.