| fg0503 a întrebat:

Unde-s zapezile de altadata?

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Nimeni nu ştie, încălzirea globală e de vină. Cică.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum vad ca sunt prin SUA. Poate vin si pe la noi.Dar nu cu gerul insotitor.

| mona a răspuns:

mai nou la americani, o sa avem si noi zapada, poate de Paste

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai linistit că ne va pălii o zăpadă care va tine pînă in mai, asa ca să ne/te sature.rolling on the floor

| Musique a răspuns:

Ele tot acolo sunt.

| Sociopat a răspuns:

A vazut Mos Craciun ca vrem cadouri din ce in ce mai scumpe asa ca a fost nevoit sa ia din banii alocati pentru ninsoare pentru a ne satisface noua nevoile materiale.

| drogh a răspuns:

Hiberneaza la ora asta acolo sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ni le-au luat americanii şi pe astea, lua-i-ar taifunul pe toţi.

| TheAvenger a răspuns:

N-am nici cea mai vagă idee. Meh, oricum, iarna asta a fost nașpa fără zăpadă.