| Kill3r666 a întrebat:

Va considerati satanisti?

Răspuns Câştigător
| GasBoy a răspuns:

Stiai ca Satanismul nu are legatura cu satana?

| Kill3r666 explică (pentru GasBoy):

Da.

| justmebi a răspuns (pentru GasBoy):

Da laughing pe la 14 ani ma consideram satanista pentru ca umblam prin cimitire noaptea cu un grup de "ocultisti" si aveam pentagrame pe pereti in camera... apoi m-am documentat mai bine laughing

| Adrianetc a răspuns (pentru GasBoy):

ORice lucru care nu este de la Dumnezeu, este de la cel RAU! Gandeste-te la asta.

| GasBoy a răspuns (pentru Adrianetc):

Uita-te pe canalul lui Codrin bradea de youtube si acolo ai sa vezi despre ce vorbesc.

| Adrianetc a răspuns (pentru GasBoy):

Daca tu preferi ce spune un om decat ce spune ISUS, Inseamna ca tu inca nu constientizezi ce inseamna Dumnezeu.

24 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

În niciun caz.

| RockNbeer a răspuns:

Nu,doar bautor de bere si ascultator de muzica, nu-s fanu' niciunei religii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu ma consider plictisit... se pune?

| Vans a răspuns:

De ce să mă consider?
Nu, deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu.

| Kill3r666 explică (pentru anonim_4396):

Cine draq isi pune nick-ul 'PrunculSoarelui'?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kill3r666):

O persoana care iubeste soarele. Cum tot ce e viu pe Pamint isi datoreaza "viata" luminii si caldurii soarelui, nu puteam sa fiu mama, tata, frate, sora, ci numai fiu. Am vrut sa pun "CopilulSoarelui" dar iesea o cacofonie cind scrie "logat ca... copilul". Asa ca, am devenit "prunc" cum spun maramuresenii. Inteleg rautatea din intrebarea ta dar, ti-am raspuns serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ma consider.

| MetalHead04 a răspuns:

Nu.

| Rony56 a răspuns:

Eu te consider

| justmebi a răspuns:

Relativ laughing

| Grigore666 a răspuns:

Pai da ma cred într-o anumita masură pentru că illuminati ne controlează ne manipuleaza și ne conduc din umbra nu ai văzut ca pe fiecare obiect aproape este câte ceva satanist.

| lullaby23 a răspuns:

In oarecare masura da

| deny2013 a răspuns:

Nu!

| WolfSRain a răspuns:

NU

| WolfSRain a răspuns:

Mai marilyn manson de Romania facem pariu ca daca ne intalnim iti trece tot satanismul din tine?
AM impresia ca esti GAY nu stiu de ce.

| Kill3r666 explică (pentru WolfSRain):

Nu imi place sa imi dau cu parerea, dar eu banuiesc ca nu ai mai mult de 12 ani...

| WolfSRain a răspuns (pentru Kill3r666):

Cum zici tu ce zici de 1-1 face to face vedem cati ani am acolo.