| anonim_4396 a întrebat:

Va plac fetele scunde sau inalte? Cam ce inaltime? (Doar curiozitate)

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scunde
1, 50 -1, 55 cm

| Drimmero a răspuns:

Fete scunde, cam pana-n 1, 70.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu asa inalte cam pana in 1, 70.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Am 1,90 si prietena mea are 1, 75. Poate sa fie si cat mine, nu ma deranjează. La inaltimea mea 1, 75-85 e ok. Poate sa fie si mai mică ca nu ma deranjează.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de inaltimea baiatului, mie imi plac sub 1, 65cm deoarece am putin peste 170cm

| Mihai1810 a răspuns (pentru anonim_4396):

La 1.65cm reusesti sa o vezi de la mai mult de 1m?

| BlueDark a răspuns:

Multi zic ca alea scunde sunt "usor de manevrat in pat"...Da ce naiba, ba, e buldozer?!

| asdf2kpower a răspuns:

| UsersBoss a răspuns:

Îmi plac fetele mai inalte deoarece și eu sunt înalt. Plus că îmi plac picioarele lungi sau medii.

| Alya01 a răspuns:

? sunt fată dar am auzit pe amicii mei ca le plac minioanele, de exemplu cele cu circa 10-15cm mai mici ca ele. Motivele ar fi că sunt mai ușor de manevrat în pat, le poți lua in brațe mai ușor si li se pare (si mie la fel) ca e drăguț cuplul in care fata e mai micuță de iînălțime decât baiatul.
#pace

| Rus_Vlad_1995 a răspuns:

Am 1,90 si nu prea conteaza. Nu inaltimea este cheia iubirii?