| Danny1212 a întrebat:

Va rog frumos dati-mi o idee cum sa-i scriu scrisoarea lui Mos Craciun! P.S.: Imi doresc un microfon, o trusa de machiaj, si UGG, cercei in forma de
bufnita si un maiou larg.

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Cred ca ai fost foarte cuminte daca iti doresti atatea lucruri. Scrie-i in felul urmator:

Draga mosule,
Pentru ca am fost o fata foarte cuminte si foarte ascultatoare tot anul, vreau sa stii ca imi doresc anumite lucruri care sa ma ajute sa fiu cuminte si anul care urmeaza. Este foarte important pentru mine sa primesc ceea ce iti voi scrie deoarece aceste lucruri mi le doresc de foarte mult timp.

(lista cu lucrusoare) big grin

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mos craciun nu exista, daca vrei ceva cere parintilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, Mos Crăciun nu exista, dar poate fi oricine Mosu' daca daruieste ceva cuiva. Poti fi si tu, si eu si oricine. Probabil nu mă crezi, dar când o sa afli de la cineva in care ai încredere, o sa te simti cam rău, dezamăgit, dar contează sa crezi in Spiritul Crăciunului. Poti sa le spui ce iti doresti, parintilor.

| frostxtq a răspuns:

Si pe urma nu uita sa ii multumesti frumos mosului si sa ii spui ca il astepti cu nerabdare.

| alexdumitru a răspuns:

Draga Mos Craciun,
Sunt o fata/baiat de... (cati ani ai ). Anul acesta imi doresc (SI SPUI CE ITI DORESTI ).