| arhivistu a întrebat:

Va rog frumos imi spuneti niste filme cu inchisori?

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

The Shawshank Redemption - alias Inchisoarea ingerilor, cel mai bun film, drama fiind
Da, si daca iti doresti cel mai tare film de la facerea lumii incoace, poti incerca Prison Break, sunt 81 de episoade, in total filmul tine cam 54 de ore, dar daca te prinde febra... eu l-am vazut in 2 saptamanii.

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Indian Runner, Lock Up, Brubaker, The Last Castle, The Green Mile, Birdy, Greenfingers, Papillon, Birdman of Alcatraz, Mean Machine, Animal Factory, Midnight Express, Attica, Brokedown Palace, return to Paradise, Bangkok Hilton, Undisputed, Felon, Dead Man Walkin, The Hurricane, serialul Oz

| User a răspuns:

Prison Break.

| Pho3nix a răspuns:

Green Street Hooligans 2

| costymaximus a răspuns:

Inchisoarea ingerilor,
Law Abiding Citizen

| karra a răspuns:

The felon sau ceva de genu. e tare filmulwinking

| Psycho a răspuns:

Uhm...nu asta e tema filmului, dar se desfasoasa si acolo o parte din film.si mie una-mi place foarte mult filmul. GOTHIKA. dar e foarte probabil sa-l fi vazut. daca nu, uita-te.