| AnaMariia24 a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti! am auzit ca daca dai alcol la catei nu mai cresc,oare e adevarat? un vecin asa a facut., si o prietena i-a dat la cateaua ei, si eu am o catea ( vechea mea problema cu cateii...sunt obsedata de ei! ) am in curte 1 caine mare, si 2 pechinezi, si acum nu de mult am mai luat o catelusa :X o cheama Linda,big grin in fineee happy siii....nu prea mai vreau sa creasca adica are 4 luni si e asa de micuta! si nu vreau sa mai creasca, ce sa fac? sa ii dau alcol sau nu? :S

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

E o prostie. Daca tie iti dadeau alcool cand erai bebelus mureai asa e si cu cainii. De unde va vin ideile astea?

| AnaMariia24 explică (pentru Elvina):

Pai am auzit de la vecinii din sat si na....de la copii laughing