| KatyKat a întrebat:

Vine vara! Si o sa stau acasa, nu merg la mare nici unde sad sunt din Moldova, cine am poate lua la voi la Romania [ unde e plaja si nisip] macar pe o saptamana, va rooooog!

9 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Cumpără-ţi o piscină ţi nu îţi mai trebuie plajă.

| KatyKat explică:

P.s. am 15 ani si-s fata happy

| Anonima568 a răspuns:

Vai...se vede ca tea afectat rau criza, si moca nu te ia nimeni

| ioana1704 a răspuns:

Chiar asa? ai incredere in cineva necunoscut de pe net? stii cum e reclama " poti fi oricine, poti fi cine vrei tu sa fi "! mare atentie pe viitor!

| tpuu a răspuns:

straight face... cati ani ai? daca esti copil stai acasa cu familia ta si bucura`te de ea!
daca esti mai in`varsta de 20-25 de ani nu prea ai unde sa te duci. thinking du-te in statiuni dar consumi ceva bani...
succes

| sherlock a răspuns:

Sti sa Gatesti? Speli? Faci curat?

| fresHZoNe a răspuns:

Te iau eu la mine laughing. nu am eu plaja dar avem strandul aproape

| maryy a răspuns:

Eu

| BcMaddie a răspuns:

De unde esti din Moldova?