| iza5bela a întrebat:

Voi credeti ca Miley Cyris mai e un model de urmat?

20 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

In niciun caz!

| Lorє๔คnค a răspuns:

Miley Cyrus era un model de urmat cand era Hannah Montana.

De cand a inceput sa compuna ca Miley Cyrus a stricat de tot impresia buna pe care si-o formase, plus ca a si fost votata ca ''vedeta cu cea mai proasta influenta in anul 2010'' asupra copiilor.

http://www.bestmusic.ro/stiri/miley-cyrus-influenta-proasta+94023.html

Numai bine!

| Raluca_5813 a răspuns:

Nici gaaand!

| LLLLLLLL a răspuns:

Nu

| Chox a răspuns:

Nuu !

| Roxy1993 a răspuns:

Nu

| Adison a răspuns:

Pai a fost vreodata?

| Alina_2047 a răspuns:

O fi drogata si toate cele dar poti spune ca e un model pentru ca e ea insasi.

Si plus ca ideea e ca ea nici nu vrea sa fie 'role model' asa ca oamenii nu ar trebui sa o critice atat pe tema asta.
Multi tineri din America [si nu numai] fac lucruri si mai 'urate' de atat. Ea are ghinionul sa fie in lumina reflectoarelor.

| printesatha69 a răspuns:

TheCrissy1997 ai dreptate in mod sigur nu e model de urmat ata timp cat iza5bela nu vrea sa danseze la bara in chiloti la vreo carciuma

| ii a răspuns:

Nu

| pisycootszataa a răspuns:

Nuuuu
nici demi lovato happy
ele se drogheaza isi taie venele etc
deci nu

Răspuns utilizator avertizat
| Aly_6441 a răspuns:

Nu, deoarece nu e un model bun de urmat

| iza5bela explică:

Oamenilor eu nu am crezut ca miley e un model de urmat de cand am auzit de ea! am vrut sa va stiu parerea sa vad daca mai am si eu dreptate.

| katekate a răspuns:

Dupa parerea mea nu am fost un fan enorm de mare dar acum s-a schimbat radical nu mai e ea felul in care danseaza mai nou s-a si drogat dar daca unora le place chiar si asa treaba lor dar dupa mine nu...

| CatalinM18 a răspuns:

Nu! Cica se drogheaza cu niste droguri legale.

| emilytorens a răspuns:

Nici eu nu mai stiu ce sa cred... dar daca luam dupa carierea... da

| meee_6909 a răspuns:

Nuuuuuuu laughing

| HipHopRevers3 a răspuns:

Nuuuuuuuu acum mai nou se drogheaza

| TheCrissy1997 a răspuns:

Nu! In mod clar! S-a prostit rau!