| BUBULINA a întrebat:

Voi de cate ori pe zi va spalati pe corp? dar pe dinti?

8 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Pe corp mă spăl oridecâte ori miros că trebuie s-o fac, uneori sunt nevoit să mă spăl zilnic. Pe dinți?! Hmm... N-am ținut cont până acum, dar ca s-o pun așa, am de 2 ani același tub de pastă, și nici la jumătatea lui n-am ajuns. Fă și tu calculele. laughing
Acum serios, în zilele de muncă fac duș zilnic, iar în restul zilelor fac duș o dată la 2-3 zile, cum am chef, iar pe dinți mă spăl zilnic de 2x, dimineața și seara.winking

| juniper a răspuns:

O data pe zi ma spal pe corp, mai mult la sub brat, iar pe dinti de 2-3 ori, de obicei dupa ce mananc.

| tyana a răspuns:

Dimineata dus de trezire iar seara unul de culcare.happyPe dinti dupa fiecare masa! Folosesc o pasta de dinti cu efect de albire si vad ca da rezultate.

| MidnightLady a răspuns:

Ori de cate ori este nevoie.

| Frogie a răspuns:

Dus fac in fiecare seara, iar pe dinti ma spal de fiecare data dupa ce mananc ceva. Daca nu sunt acasa, am tot timpul un pachetel de Orbit in geanta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe dintii ma spal dimineata si seara. Pe intreg corpul, in fiecare seara, la un dus caldut happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai des dintre toti. M-am spalat acum 4 luni pe corp iar pe dinti cind a aparut prima pasta de dinti pe care am mincat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora sint inebunit dupa parfum natural de femeie.