| DanaVisatoarea a întrebat:

Voua va place melodia Today was a fairy tale by Taylor Swift mie da foarte mult imi ajunge pana la suflet si imi imaginez ca sunt intr-o lume magica.Chiar si acum o ascul pentru ca o iubesc. Spuneti ce melodie va ajunge voua pana la suflet si cand o auziti incepeti sa dansati.

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Mie imi place Reamonn-Supergirl:X, nu imi vine sa dansez dar cand sunt suparata ma face sa imi revin la normal si sa zambesc because i know that i'm a supergirl and supergirls don't cry:X

1 răspuns:
| crynwtza a răspuns:

Incearca si taylor swift-love story, eu o iubesc e super mel asta, iti vine sa plangi.incearca sa traduci versurile sau le cauti pe net...st super le ador, si daca vrei uitate si la u belong with me