| MOARTEA a întrebat:

Exista extrateresti?

Răspuns Câştigător
| VadPorci a răspuns:

Da! e la mine in casa! de numeste tata

21 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, hai sperie-te!

| lol1232 a răspuns:

Păi din câte am auzit eu au spus odata ca au gasit un virme ceva nu mai stiu unde parca pe lună nu stiu ce sa zic dar eu asa am auzit.big grin

| Petronela a răspuns:

Nu

| Poinsettia a răspuns:

Mai, eu nu cred, dar de unii nu-s asa de sigura...

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Eset imposibil ca noi sa fim singuri in Universul asta infinit. Cel mai probabil exista. Poate nu omuletii aia verzi cu capu` marelaughingdar niste microorganisme ceva...

| eu..sh doar eu a răspuns:

Poate pe ceva planete. eu una n'am vazutlaughing)
sh ce daca ar exista? sh mai binelaughing)

| FreshDreams a răspuns:

In universul asta atat de mare, e imposibil ca noi sa fim singurele forme de viata.

Uite un articol interesant: http://www.9am.ro/......strat.html

| dsada a răspuns:

Nu! poate pe alta lume laughing funda?

| Bilqux a răspuns:

E posibil sa existe...nu stiu sigur! intr-un univers atat de mare nu putem sa fim singurele forme de viata!

| irbis a răspuns:

Uniuversul este prea mare ca noi sa fim singura forma de viata.

| bubulikutza a răspuns:

Inca nu se stie. Orcum universul este mare si multe miracole se pot intampla in acesta.

| Cyclone a răspuns:

Chinezii sunt extraterestrilaughing

| kukale a răspuns:

Si daca ar exista, ce?

| zet_2572 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimele cercetari arata ca exista si alte forme de viata pe alte planete. Poate ca savantii le-au descoperit si nu vor sa ne spuna si nouahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca exista la cate universe si planete sunt e imposibil sa nu existe si alte formea de viata crede-ma sunt expertwinking

| wendy434 a răspuns:

Extrateresti? Prea multe filme sf! Orcum asta probabil tear raspunde un idiot! Eu cred ca nu putem fi singurii din universul asta infinit, deci da exista extrateresti si poti cauta pe site-ul nasa

| vLd a răspuns:

Am auzit o data ca o lumina puternica stralucea desupra unei ferme si dimineata au gasti o vaca toata descompusa si fara lichide in corp :-s deci oricum nu pot raspunde big grin ---Respect---

| Reek54 a răspuns (pentru vLd):

Au supto. :-o

| Đănuţă a răspuns:

Pai.thinking
Intr-un univers atat de vast si plin cu planete, chiar crezi ca suntem singuri? thinking
Eu cred ca nu suntem singuri. E prea mult spatiu neexplorat de noi ca sa putem da un verdict, dar eu cred ca exista.
Dai funda?laughingrolling on the floor