| alle529 a întrebat:

Vreau sa aflu cate ceva despre voi cei de pe TPU. (care vreti sa raspundetihappy )Vreau sa-mi spuneti calitatile si defectele voastre sau ceva despre voi sa stiu si eu ce fel de persoane suntetibig grin

17 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Orice ti s-ar raspunde nu e adevarul.Fiindca cei optimisti vor exagera calitatile si vor diminua defectele, iar pesimistii vor face exact invers... Dar pentru un studiu e buna intrebarea.

| Flav a răspuns:

Calitati nu stiu daca am. Defectele bineinteles ca mi le pot prezenta : incapatanat, orgolios, lenes. Atat imi amintesc acum, cu siguranta am mult mai multe. Dar atentie, cum era un citat, ''defectele sunt principalele mele calitati ''hee hee

nony
| nony a răspuns:

Chiar crezi ca trebuie sa insiram niste mincini pe aici ca sa-ti faci o parerea despre noi? raised eyebrows
O sa ne cunosti pe fiecare dupa raspunsurile pe care le dam. Uni suntem inteligenti, amuzanti, folositori.si fiecare avem opinii diferite despre useri de aici. Daca unul imi considera calitatile exact asa cum sunt, altul imi considera calitatile ca fiind defecte personale.
Watch and learn

| SweetCandy a răspuns:

Hmmm...Laura am aproape 17 ani.imi place ciocolata si dulciurile in general, de asta mi-am si ales "sweetcandy"
imi place sa desenez si sa citesc carti de dragoste...
sunt glumeata zic eu si cred ca asta spun si multele voturi amuzante de pe TPUhee hee
extrem de orgolioasa si nu ma apropii de oricine, am putini priteni adevarati, insa pe aia asa putini cum sunt ii adorhappy
imi iubesc mama pana la Doamne Doamne si inapoihappy
vreau sa devin medic (sper sa imi iasarolling on the floor )
si cam atat. daca mai vrei sa stii ceva astept intrebarihappy

| SweetCandy a răspuns:

@alle529...happymersi

| Georgiana2905 a răspuns:

Numele meu este Georgiana. Am 19 ani si sunt in primul an la facultatea de litere, a universitatii Stefan cel Mare, Suceava.
Am 1, 75 m, 59 km, roscata.
Imi place enorm sa dansez, sa citesc, sa vorbesc ore in sir la telefon cu mentorul meu( care este doar mentor si atat ).
Ca persoana ma consider calma, cu bun simt. Imi place f mult sa ajut copii in materie de lectii motiv pentru care imi doresc sa ajung profesor. Deasemenea ma consider o tipa geloasa, nu exagerat. Mentionez ca nu am iubit asa ca asect sentiment de gelozie este inca ascuns. In rest e ok. Daca ai alte curiozitati ...intrebi :*

| danutza a răspuns:

Simple girl?! big grin
nu sunt nici mai presus nici mai prejos fata de alte persoanehee hee

| marry a răspuns:

Pai sa incepemhee hee...sunt o fire calma, sincera, serioasa, incapatanata(din cale-afara laughing )...imi place mult sa ma plimb, sa ascult muzica...

| DoomNEzeu a răspuns:

Optimist, comunicativ, integru---incapatanat, nu prea raspund la toate provocarile si cam leneshee hee

| Swabia a răspuns:

Defecte : graba, schimbare brusca, revolta, nesupunere, rebeliune!
Cat despre calitati...mai bine nu zic nimic! laughingrolling on the floor

| Swabia a răspuns:

@april...deci sunt pesimista?! :O

| zuzumic a răspuns:

Pai...sa vedem - sunt o persoana care se trezeste tarziu si de aceea ...se pune sa dorma devreme
-pun suflet foarte repede = > pun la suflet orice ...iert cat pot pana se umple paharul strop cu strop... iar apoi se varsa...
- sunt sensibila == > Ma enervez imediat daca cineva ma jigneste si incep sa plang dar nu in fata respectivului...( in fata... ii zic o fraza care sa il lase fara replica si plec)
- M-am indragostit pentru prima data acum 7 luni
- Lupt pentru visele mele
- ador sa desnez ma calmeaza
- imi place inghetata de ciocolata
-ma fascineaza civilizatia egipteana cu tot ceea ce cuprinde ea
- materile mele preferate sunt desenul si pauza
-nu suport sa ma inujure cineva de mama
-detest ipocrizia
-Imi doresc la nebunie sa fac ceva extrem de nebunesc la limita oricaror granite... Dar in orasul meu nu am ce...

| alle529 explică:

Cucuveaua: ai dreptate cu "cine e bun e luat de prost" happy

| alle529 explică:

Sweetcandy imi place expresia ta "pana la Doamne Doamne si inapoi" si eu o folosesc cateodatahappysi iti doresc sa ajungi medic, daca asta iti doresti:*

| alle529 explică:

Sweetcandy ...npk:*

| Misterious a răspuns:

Calitati:bunatate(la care completez cine-i bun e luat de prost); dau sfaturi bune, de asemenea sunt o fire sociabila.Sti prea bine ca daca te intreaba cineva nu prea sti exact ce sa spui; ca defecte vorbesc mult; ma bag in discutia cuiva fara a permite sa isi termine fraza blushing; sunt o fire razbunatoare; suparacioasa(cand trebuie).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut cmf?
eu nu prea bine.calitatile mele hmm nu stiu daca am sau poate nu imi dau eu sema.defecte cu caru
cred ca singurul defect al meu care "ma omoara" este ca sunt foarte impulsiva si ma enervez repede
imi place muzica de asemenea intrumentele (pian). cand as vrea sa fiu mare(am doar 13 ani) vreau sa devin psiholog sau poate actrita
ahh ar fi multe de zis dar nu vreau sa te plictisesc
P. S ma cheama Cristiana aliasRoberta