| Anndrreiiutta a întrebat:

Hei fetelor dati-mi idei de jocuri NOI pentru petreceri in pijamale si nu numai si dati-mi please si modul in care se joaca. Dau funda pentru cele mai tari jocuri.

4 răspunsuri:
| deea221 a răspuns:

Un joc misto tare este MINA.hee hee...pana acu cateva luni ziceam k e o porcarie pana am jucat intr-o noapte, crede-ma am ras cu lacrimi de cei care mimau(cuvinte de genu : pampalau, narcisist, folositor, expresie, Simultan, lapsus.etc), am inceput, ne-am jucat putin si cand ne-am uitat la ceas era deja 5 dimieata, asa repede a trecut timpul, deci parerea meu este sa incercati, faceti echipe si da-ti-va cuvine de mimat, unu mimeaza si ceilati din echipa lui trebuie sa ghiceasca...happy

| Krosa a răspuns:

Adevar sau provocare.
Sa ne marturisim secretele.
Sa ne machem legate la ochi.
Baba oarba prin toata casa. Crede`ma e amuzant mai ales cand se loveste cel care cauta de cate ceva...
HmmUn concurs de dans.
Un concurs de miss
Sa spuneti povesti cu fantome si tot felul' de d'astea.
Jucati ascunsa (daca ai unde sa te ascunzi).
Karaoke...

Funda?

| Monika31 a răspuns:

Scunele muzicale (nu stiu daca il stii da e distractiv) Puneti o muzicca si puneti cateva scuane intr-un loc (de ex. daca sunteti 4 fete puneti 3 scaune) si va invartiti in jurul scaunelor, iar cineva opreste muzica si atunci trebuie sa va asezati pe scune cine ramane fara scun iese din joc si se continue joku pana a ramas un singur castigator

| banesi a răspuns:

Eu si oprietena am facut tot felul de chestii : neam jucat sticluta, neam legat la ochii si ne-am dat cu ruj...credema am facut pe noi de ras cand ne-am vazut, am deschis capitolul boyfriend si pe urma am vrut sa vedem un film dar am adormit imediat ce a inceput.