| BiaAmi a întrebat:

1)Cum e cand o fata ii face oral unui baiat? Ce simte baiatul? ce se intampla?
2)Dar un baiat unei fete?

Răspuns Câştigător
| Sfinnx a răspuns:

Uite cum sta treaba.Eu cu prietenul meu practicam asta si din punctul meu de vedere ne-a salvat relatia..Hai sa incepem cu baiatul.E o senzatie superba ptc baietii adora sexul oral.Nu stiu sa-ti descriu exact sentimentul dar asta depinde si cat de experimentata esti.Prin sex oral un cuplu se uneste mult mai mult deoarece se cunosc mult mai bine atat fizic cat si psihic.Sexul oral da baiatului un sentiment de respect.Nu trebuie sa inghiti neaparat sperma pentru ca si mie mi-ar fi scarba, dar asta il face sa aiba mai multa incredere in el si arata cat de mult il respecti.Da e ciudat dar e adevarul.
La fete sexul oral e mult mai complicat decat la baieti deoarece necesita mult timp, rabdare si experienta.Degeaba tot isi plimba limba printre petalele tale daca tu nu simti nimic sau..chestia devine monotona.Trebuie sa mareasca si sa scada ritmul.Iar in cazul in care nu mai esti virgina presupun ca placerea e mult mai mare, asa se poate juca cu degetelele prin vaginul tau si majoritatea fetelor simt mai multa placere vaginala.
Despre gust.ce pot spune asta necesita o igiena bine pusa la punct. Spre exemplu nu ai vrea ca partenerului tau sa ii atarne cate un *** de dinte :]].
Cam asta ii ce stiu din experienta mea. Funda?:*

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sexul oral este lucrul cel m ai scîrbos din lume. Te injosesti tu ca fată să faci chestia asta?

| NoName0x0 a răspuns:

Pai dupa cum a mai zis cineva aici jos baietii adora sexul oral. Insa nu trebuie facut oricui. Trebuie sa aveti o relatie stabila, daca se poate sa fiti casatoriti ar fi si mai ok. Daca organul e curat nu are niciun gust. Si nu trebuie neaparat sa inghiti sperma. Daca ai o relatie prea lunga si stabila, baiatul se va plictisi de "monotonie" si va cauta lucrul acesta iesit din comun in alta parte. insa nu trebuie sa faci sex oral din motivul acesta, din teama de a nu fi inselata. Trebuie sa iti doresti, in primul rand. Iar un baiat unei fete... Hmm... Si fetele adora asta, la fel ca baietii. Daca e curat locul, nu e rau. Insa e genial!

| BiaAmi explică:

Nu as face asa ceva niciodata.mi-e scarba. dar daca o fata ii face sex oral unui baiat ea inghide sperma?

| romarios70 a răspuns (pentru BiaAmi):

Nu neaparat. nu te-ai uitat niciodata la filme porno?

| Constantinescu_Remus_1979 a răspuns:

Sa-ti descriu acum aceste lucruri e ca si cum as incerca sa-ti descriu gustul unui fruct pe care nu l-ai gustat niciodata...E o intrebare nu-i spun stupida, dar fara un raspuns pertinent. Daca esti curioasa pune mana si incearca, nu ai ce pierde.Si nu uita...cu cat ii place unei fete mai mult sa faca sex oral, cu atat ii va placea mai mult si baiatului.Nu cred ca mai e nevoie sa-ti spun ca baietii adora sexul oral, asa ca treci la treaba si convinge-te.Bafta si spor!winking

| naomi08 a răspuns:

Practic da, bea un suc de sperma laughing))))