| anonim_4396 a întrebat:

A doua oara cind voi face dragoste tot ma va durea ca prima data si tot o sa-mi curga singe?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa mai simti un pic de durere[depinde cat de excitata o sa fi]si un pic de sange

| daassh a răspuns:

E foarte posibil, mai ales, ca abia te-ai dezvirginat, dar nu e problema nu o sa mai curga atata sange(sau poate chiar deloc) dar de durut te va durea mai mult la inceput si apoi vafi bine.Succes!

| Sandutsa a răspuns (pentru daassh):

Pai a trecut o luna si ceva de la dezvirginare, de atunci nu am mai facut dragoste...si nu stiu cind o sa mai fac k iubitul meu e plecat...

| daassh a răspuns (pentru Sandutsa):

Pai, nu conteaza, cand o sa faceti e posibil sa mai curga pun sange, dar foarte putin daca mai curge si de durut o sa te doara mai ales la inceput.Succes!