| anonim_4396 a întrebat:

Cind faci prima oara dragoste cum e?
la toate fetele curge singe?

Răspuns Câştigător
| Annutsa a răspuns:

Nu, nu curge sange tuturor fetelor. Depinde de himenul fiecareia, daca este elastic, sau mai putin elastic.

8 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

La prima mea iubita n-a curs sange, asa ca am taiat-o cu cutitu ca sa curga si sa nu se faca de ras.

| Rebecca009 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Esti bolnav!

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Rebecca009):

Da, tot din cauza ei, avea hepatita si am luat boala de la ea in momentul in care am luat contact cu sangele. Da asta e, ce nu face omul pentru dragoste happy

| Rebecca009 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Ha Ha, Raton nebunatic si sadic ce esti!laughing Mi-ai inveselit ziua! Sa ai o duminiza frumoasa! Tine-o tot asa! Te pup!

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Depinde de himen

| Angelina001 a răspuns:

In general da

| annytAng3l a răspuns:

Nu neaparat...depinde de himenul fiecareia. mie nu mi-a curs deloc; am himenul elastic. mi s-a rupt de tot abia dupa aproape un an

| Knopp a răspuns:

Da cu cat varsta e mai inapoiata cu atat curge mai putin sange