| Andramaria75 a întrebat:

Acum o saptamana iubitul meu a ejaculat pe un tricou. A sters excesul si peste 10 minute m-am atins cu jona intima de pata de pe tricou unde ejaculase. Pata era rece. Pot ramane insarcinata in aceasta situatie?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Off, cat timp vor mai fi genul acesta de intrebari?
nu, nu vei ramane insarcinata!
adaug si faptul ca spermatozoizii in contact cu aerul mor in cateva minute

faptul ca te-ai atins cu zona intima nu inseamna ca a patruns...

| Catalion a răspuns (pentru Simpatic):

Vor mai fi intrebari din astea cat timp nu o sa existe educatie sexuala in scoli.

| Simpatic a răspuns (pentru Catalion):

Prefer aceste intrebari decat cele de la limitatul ala care vorbeste de demonii din iad si intreba cat sunt de pufosi, este suspendat si apoi intra iar si iar cu alte conturi, omul are o nebunie infinita

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Se pare că nu ai avut de-a face cu Pixiepixie silly

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Era acel troll care se dadea o femeie care fusese abuzata si aducea tot felul de tertipuri din filme in discutie? dupa care isi schimba numele sau si-a facut alt cont si te injura prin mesaj privat!
da, am primit o portie de trolareala de la acel retardat in trecut, o sa iti aduci aminte acum de discutia de atunci : https://www.tpu.ro/......a-acestor/

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Auch,atunci da, ce sa zic
Nu mă mai mira nimic silly

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a mai raspuns la asemenea intrebare. Chiar nu ai inteles nimic?

| Violleta2022 a răspuns:

Mai fetita, lasati joaca cu organele sexuale la anisorii astia, cand sunteti prea mici (probabil clasa V-VI), fiindca de erati clasa aVII-a stiai deja despre reporducerea oamneilor, fiind imposibil sa lasi pe cineva gravida cu prosopul, chilotii, tricoul, apa din wc sau cada.

Un sfat (fara misou): pune-ti mana si invatati a scoala si lasati joaca cu organele sexuale la anisorii astia, ca ajungeti de rasul scolii cu asa perle scoase pe gura, sau postate pe forumuri online.

| dullcat a răspuns:

Spermatozoizii mor in momentul in care lichidul seminal, adica sperma, se usuca.

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Da problema care poate aparea este ca copilul sa poarte direct tricou la nastere

| MIHAIUTSTIETOTU a răspuns:

E clar, pregateste te pentru un avort, nu exista alta posibilitate.