| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo 2 ani mi-a placut de un tip care sta in cartier cu mine, si am fost cu el [dar nu mult]. Si acum imi place iar de el [cred ca de fapt nu disparuse niciodata chestia asta cu placutul, doar ca eu abia acum mi-am dat seama]. Simt ca sunt super indragostita, ma gandesc la el nonstop. Dar de mult timp n-am mai vorbit. Insa cand trece el pe langa mine ma priveste destul de mult, intoarce capul dupa mine... credeti ca ma place? ce-ar trebui sa fac? va rog, putin ajutor.

4 răspunsuri:
| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Pai poate te simpatizeaza, sau ai un fund fain laughing stii baietilor le place sa se uite la fundul fetelorsmug... oricum eu sper sa te simpatizeze cat de cat, incearca sa-l chemi pe afara, macar prin cartier si vei vedea daca ii place de tine sau nu. Bafta :*

| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Trebuie sa incerci garantat merita.

| Teddybbbear a răspuns:

Sa-l saluti si vezi ce zice... daca se baga in seama iar cu tine si zambeste e de bine!big grin

| micutzal99 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui ce simti... si cine stie poate simtiti acelasi sentiment :X