| adi2001lucian a întrebat:

Acum vreo 7 zile m-am masturbat de vreo 12 ori,consecutiv, in ultimele 5 nici nu mai era sculata,si am continuam asa si saptamna asta,in timp obeservand ca nu mi se mai scoala la fel de tare crying((((( Ce sa fac,rog seriozitate, Funda. crying(((((

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai incercat sa dezbati problema si sa-i ceri parerea si ajutorul unei colege/prietene din clasa a 2-a sau a 3-a? laughing

| Emilian65 a răspuns:

De 12 ori intr-o zi? Tu nu ai avut ce face mai bun? Daca nu mai iese nimic din scula, pune-o la incarcat la 220 V.

| Doub a răspuns:

O_O.
O sa-ti scada.

R.I.P

| Hitback a răspuns (pentru Doub):

L-ai speriat pe saracul baiat. Acum nu ii va mai da in cap o lunga perioada de timp.

Ps. măi adi du-te la o curva bună. Vezi cum iti sta dupa::: CIOCAN. Iti zic eu.

| minrest a răspuns:

Se pare ca e vorba de abuz. Sa nu te miri prea mult dacă nu mai ai erecție
, pana la urma a fost opțiunea ta sa abuzezi în asemenea măsură.

| pufulescu a răspuns:

De 12 ori la rand? Las-o bre mai usor, sa se odihneasca organismul. E normal sa nu mai functioneze dupa atata efort.

Răspuns utilizator avertizat
| iSwag a răspuns:

Las-o la incarcat ceva timp. Incearca o saptamana sa faci altceva cu mana, sa vezi ca isi revine. happy

| HereToHelp123 a răspuns:

Calm.Presupun ca"adi2001" vine si de la anul tau de nastere? Daca e asa, ai 13 ani happy Nu incep cu" nu ai varsta, nu o fa". Eu sunt de acord si zic ca e super ok, daca te simti pregatit si stii ce faci.Insa las-o moale. Nu fa asta intruna doar de dragul de a vedea cat rezisti.La un moment dat organismul epuizeaza, normal ca nu se mai scoala laughing Calmeaza-te, lasa cateva zile de pauza si gata, totul e ca nou laughing Bafta pe viitor.

| Sergiu72 a răspuns:

Las-o sa se regenereze. Masturbeaza-te moderat. o data la 2 zile. Nu te consuma aiurea.