| RAY a întrebat:

Ai acorda o sansa unei persoana care nu te atrage fizic?
Raspundeti sincer

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Nu, e ipocrizie.

7 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

De ce nu? Nu e si el tot om?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da și asta pentru ca am descoperit de-a lungul timpului ca aparentele înseala. Am întâlnit oameni frumoși și prosti la propriu, și oameni mai puțin arătoși, dar totuși cu un caracter și cu o inteligenta neașteptata. E important cum arăți pentru ca atunci când intri pe ușa asta se vede prima data, fizicul, dar după ce deschizi gura cred ca contează mai mult ce iese din ea. Oamenii pentru care contează mai mult ambalajul decât conținutul cred ca sunt superficiali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca m-ar atrage cu altceva.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man gen evident ca leas da o sansa sunt multe persoane care nu ma intereseaza fizic dar ma atrag in alte feluri si leas da sanse destule dar nu ia-s da chiar oricu sanse

| mnbvf a răspuns:

Da.

| blackPug97 a răspuns:

Am facut asta de cateva ori, deci da, de ce nu?
De multe ori depinde si cum e imbracata persoana ca sa iti dai seama de fizicul ei