| soultaker a întrebat:

.. de ce mai toate fetele pun aspectul fizic al unui baiat inainte de toate? nu vreau raspunsuri false si pline de modestie vreau sa raspundeti sincer. ce ar trebui sa faca un baiat care nu arata asa bine pentru a cucerii o fata daca nu are nici cea mai mica sansa daca e respins din start? ce ar trebui sa faca ca sa primeasca aceea sansa? in spatele unui fizic imperfect se poate ascunde o persoana extraordinara

4 răspunsuri:
| bruuu a răspuns:

Pai asta depinde de fata.De exemplu mie imi plac baietii destepti in primul rand si dupa aceea ma intereseaza sa arate cat de cat decent. Spun asta pentru ca de obicei baietii care arata foarte bine nu prea au multe in cap si ma plictitsesc.
In general fetele sau baietii care isi doresc "o bunaciune" nu prea vor ceva serios ci doar sa se distreze sau sa se dea mari in fata prietenilor, stii vorba:"sa moara dusmanii".
Deci in concluzie,nu poti generaliza,daca tie ti se pare ca fata respectiva te-ar respinge sau te-a respins deja inseamna ca nu vrea nimic serios, mai bine cauta alta daca tot vrei, sau si mai bine, ramai singur pentru ca oricum in final ai sa gasesti persoana potrivita, n-are rost sa te complici atata.

| soultaker explică (pentru bruuu):

M-am saturat de cat am cautat... nu sunt pretentios pentru mine nu conteaza cum arata o fata si vb serios e mai important sa gandeasca ok si cel mai important sa ma accepte asa cum sunt...dar ca sa ma accepte asa cum sunt trebuie sa am o sansa sa nu fiu judecat dupa aparente. aparentele inseala si sunt sigur de asta

| bruuu a răspuns (pentru soultaker):

Sunt de acord, aparentele inseala dar asta nu inseamna ca toata lumea te judeca dupa aparente, poate ai dat de niste persoane mai naspa in viata ta, dar asta nu inseamna ca va fi mereu asa, odata si-o data tot va fi bine tongue

| soultaker explică (pentru bruuu):

Add mariusell.star happy poate mai vb happy