| RAY a întrebat:

Ai putea face sex cu o persoana care nu te atrage fizic?

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Lumea in general este plina de curve happy poate nu toti ne vindem trupul, dar sunt unii care isi vand opinia, votul, si demnitatea happy e plin de curvehappy cat despre sex, depinde de ce ai de castigat laughing

29 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca m-ar atrage intelectual atunci da

| Purec a răspuns:

Da, normal ca se poate happy

| RAY explică (pentru Purec):

Si cu o vaca se poate sau o gaura in perete se poate, da tu ai face?

| Purec a răspuns (pentru RAY):

Da, as face, daca as avea ceva de castigat din asta happy Cine iti spune ca nu, te minte happy

| RAY explică (pentru Purec):

Fetele niciodata nu spun da, da multe se vand pe banii trist da asta e adevarul, cu baieti ei ar face sex mereu, daca nu-i faci cadourii iubitei te cam lasa asta nu-i prostitutie?

| Divy a răspuns (pentru RAY):

"Fetele fac sex când vor şi se căsătoresc când pot
Bărbaţii fac sex când pot şi se căsătoresc când vor"
Cam asta e adevărul
Şi ca răspuns la întrebarea ta aş spune nu şi cauza e că nu sunt gay sau nu aş face-o cu babe şi alte chestii laughing Voi ăştia care ziceţi da fie minţiţi, fie o ziceţi din inconştienţăwinking
Adică gândeştete că trebuie să fii al naibii de excitat ca să ţi se ridice laţu rolling on the floor

| Purec a răspuns (pentru RAY):

Lumea in general este plina de curve happy poate nu toti ne vindem trupul, dar sunt unii care isi vand opinia, votul, si demnitatea happy e plin de curvehappy cat despre sex, depinde de ce ai de castigat laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu cum sa fac sex cu o urata?

| Drimmero a răspuns:

Nici intr-un caz!

| sofisis a răspuns:

Da, as putea. Dar asta implica ori sa fiu ametita bine, ori sa ma atraga foarte mult intelectual si ca persoana.

Răspuns utilizator avertizat
| alexandrualind a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce nu te atrage fizic nu l-ai accepta vreodata ca iubit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma atrage nici un pic pe plan fizic nu pot sa ma implic intr-o relatie cu el. Daca nu ma atrage pe mine, asta nu inseamna ca e urat sau ca nu ii consider sufletul. Nu as sta nici cu unul care ma atrage fizic dar caracterul sau lasa de dorit.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da cu unu cu masina tare ai sta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Poate daca e lumina stinsa si imi imaginez ca e altcineva laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Raule si daca are un suflet de aur

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Apropo am vazut filmul, mi-a placut mult e frumos o adevarata arta, ce sa spun

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca are suflet de aur sa se faca lesbi, asa fetelor le pasa de "suflet" laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si eu credeam vrajeala cu sufletul mult timp cand eram mai mic, da conteaza foarte mult de fapt fizicul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa zici ca in cazul in care ar fi urat dar bogat l-as accepta? Nu, nu ma iubesc cu masina lui, nu dorm cu masina lui, nu ma incurajeaza si mangaie masina lui, doar ma plimba iar pentru asta am si eu masina si nu ma atrag astia cu masina"tare" cum ai zis. Daca au erectia moale?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Chemi pe altul el sa plateasca, unu dotat

| pantera30 a răspuns:

Buna nu cred ca merge doar daca e placere sau dorinta sexuala extrema adica sa nu o fi facut demult doar asa daca nu e sentimente si iubire nu merge oricat de frumoasa ar fi si daca nu e atractie si cum se zice fluturi la stomac. Sfatul meu nu incerca pentru ca o sa va para rau va veti simti nurdari sufleteste ca v-ati folosit unu de altul. La revedere.

| Georgemtb a răspuns:

Ia vezi, poti? Nu cred, daca nu te atrage fizic ce rahat sa mai faci sex cu ea?

| Long_John_1976 a răspuns:

Treaz, nu. Poate pe intuneric sau sub influenta alcoolului.

| RAY explică (pentru Long_John_1976):

De ce nu vrei sai vezi sufletul?

| SonyaSonya98 a răspuns:

Da.

| RAY explică (pentru SonyaSonya98):

Ti-ai facut contul special pentru mine?

| SonyaSonya98 a răspuns:

NU!