| RAY a întrebat:

Ai putea sa dai o sansa unei persoane care nu te atrage fizic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As da sanse unei persoane care mi se pare ok ca fizic.
In schimb nu as da nici o sansa uneia care nu-mi place caracterul ei.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, ce sa faci cu o tarfa intr o relatie

16 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Daca nu ma atrage in mod deosebit, da, daca nu imi place deloc, nu.

| RAY explică (pentru aXy99):

Esti rau

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Asa sunt eu.

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Temperamentul il "primim" la nastere, nu poate fi schimbat, am facut mai demult un test de genul asta, am uitat rezultatul sad

| RAY explică (pentru aXy99):

Cred ca esti Melancolic

. Îngrijorat și emotiv. Melancolicii au o puternică energie emoţională. Ei tind să fie tensionaţi, încordaţi, îngrijoraţi. Dacă nu învaţă să-și disciplineze emoţiile, ei nu vor reuși să lucreze în condiţii de presiune psihică.
b. Creativ. Melancolicii sunt potriviţi pentru cercetare, arte, scrieri, filosofie. Ei se pricep la orice lucrare care necesită rezolvarea problemelor și/sau crearea unor lucruri. Studiile au arătat că oamenii care au un nivel înalt de anxietate au rezultate deosebite la testele de Înainte de a spune „Da" creativitate. Chiar și în alte domenii, cum ar fi tehnologia dentară,
cei mai creativi tehnicieni sunt melancolicii.
c. Conștiincios și perfecţionist. Melancolicii au în general o conștiinţă strictă și autoritară. Dacă nu-și urmează cu exactitate conștiinţa, ei vor avea puternice simţăminte de vinovăţie. Aceste standarde înalte îi ajută să facă o lucrare excelentă, uneori chiar perfectă. Însă standardele lor sunt atât de înalte, încât cu greu ar putea cineva să trăiască conform lor.
d. Capricios, gânditor și sensibil. Melancolicii sunt de obicei oameni foarte sensibili. Ei nu pot să tolereze critica și suferă când sunt insultaţi, dispreţuiţi sau desconsideraţi. Melancolicii nu pot să uite ușor o mustrare, o umilinţă sau o dojană, ci tind să se gândească la ea.

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

E posibil.

| RAY explică (pentru aXy99):

Vrei sa ma ajuti cu ceva, inainte de asta spune-mi daca cunosti limba germana?

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Nu cunosc nimic macar un cuvant in germana laughing

| RAY explică (pentru aXy99):

Esti perfect

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Cu ce vrei sa te ajut?

| RAY explică (pentru aXy99):

Nu iti pot spune vei afla in viitor

| Dismally a răspuns:

Da, sigur. Poate avea alte lucrururi care ma atrag in afara de aspectul fizic.

| EternalTsukuyomi a răspuns:

In vederea relatiei? Nu, nu am niciun motiv. Cat timp gasesti imperfectiuni, de orice natura, nu se pune problema de "soulmates", asa ca... you know.