| candycane16 a întrebat:

Ajutati-ma va rog!(imi place de un baiat, mai mare.si lui tot ii place de mine.la inceput eram impreuna(dar nu oficial). inaintea mea a avut o fata, au stat aproape 3 ani.peste o saptamana si-a amintit de ea, nostalgie, si apoi nu am mai continuat, ca a zis ca nu vrea ca eu sa sufar, ca el la moment nu ma merita. dar dupa toate vorbele da de inteles ca pe viitor o sa fim impreuna. el tine foarte mult la mine, si mi-a demonstrat asta.chiar daca nu suntem impreuna imi acorda atentie, nu ma ignora, ma cauta, ne vedem.niciodata nu s-a comportat urit cu mine.este un baiat de execeptie.imi zice ca vrea sa-mi faca cunostinta cu prieteni de-al lui, nu ca sa fiu impreuna cu cineva din ei, dar ca sa petrec timpul cu cineva, sa cunosc persoane noi(eu sunt la moment foarte confuza, nu vreau nimic cu nimeni, deoarece m-am indragostit de baiatul acesta). spuneti-mi va rog, ce sa fac? nu aveti idee cit de tare vreau sa fiu iarasi cu elsad ma chinui nespus de mult, nu stiu ce sa fac.il vreau foarte multsad el a zis ca la moment nu vrea sa steie cu nimeni, vrea doar sex, ca s-o uite complet pe fosta.si a zis ca el ma respecta prea mult ca sa ma foloseasca. el a dat intr-un fel de inteles, ca dupa ce o uita complet pe fosta, o sa fim impreuna. el a zis ca la moment ma socoate ca prietena foarte buna, si ca ma iubeste in felul sau. eu nu am idee ce sa facsad multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| WinSon a răspuns:

Da
Lasa baiatu sa respire
Cand o sa fie pregatit, veti fi sigur impreuna

1 răspuns:
| MikyMi a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa lasi timpul sa vindece "ranile".