| anonim_4396 a întrebat:

Ajutoor! imi place de o fata din clasa! ce sa fac ca s-o cuceresc!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Zambeste-i atunci cand o vezi,poti sa ii faci mici complimente,sa ter bagi in seama cu ea pe diverse motive/subiecte, o poti invita la o plimbare prin parc s-au in oras la un suc ca sa va cunoasteti mai bine. Daca si ea simte ceva pentru tine poate veti fi impreuna, cine stie.Incearca,nu vei avea de nimic de pierdut.
Baftahappy

1 răspuns:
| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand nu-i arata ca esti disperat dupa ea. Apoi sunt multi pasi pe care ar trebui sa-i urmezi, iar din lipsa de timp iti voi da doar un site unde poti gasi toate informatiile necesare. www.scoaladeseductie.ro Succes;)