| Madalinaloveadelinatha a întrebat:

Am 12 ani si iubesc un baiat de 14 nu stiu sigur daca si el ma iubeste la scoala cand nu sunt atenta in pauza se uita la mine simt ca ma iubeste voi ce ziceti

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce ar fi sa indraznesti sau altfel spus sa-ti iei inima-n dinti si sa-l intrebi in mod direct fara ai mai lasa posibilitatea de a se eschiva/evita sa-ti dea un raspuns clar; daca nu si-ar dori o prietena.

| Doub a răspuns:

Simţi prost.
Huee.

| R0R0 a răspuns:

Intreaba-i amicii

| Anonimuserr a răspuns:

E doar o privire așa și cam atât.
Nu te iubește pentru că nu ți-a spus asta. Până a iubi e cale lungă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă se uită la tine nu există dubii, te iubeşte.

| DonaldTrump a răspuns:

Wow se uita la ea nu pot sa cred. Eu personal iubesc cateva zeci de mii de oameni in fiecare an cu privirea.

| Madalinaloveadelinatha explică:

Va rog sa nu mai va bateti joc