| vasilis20 a întrebat:

Am 14 ani ma uit le animeuri(desene) si am o problema...
nu stiu Cum sa fiu perversa cu iubitul meu
el ma iubeste mult dar eu n-am tupeu de nimic asa ca mi-am propus sa fiu mai perversa cu el

19 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Si eu ma uit la animuri la 19 ani dar sunt pervers....nu inteleg legatura dintre cele doua lucruri dar ma rog
uite sfatul meu:INCEARCA...e mult pana incerci odata
daca nu stii ce sa faci incerca sa ii pun mana pe penis si sa il zgudui putin asa

| Skins97 a răspuns (pentru shadow72):

Poate se referea la hentai, dar nu stia cum sa zica.

| shadow72 a răspuns (pentru Skins97):

Sincer nu m-am gandit la asta
frate anime nu e aceeasi cu hentai

| DeathReaper a răspuns (pentru shadow72):

Aia nu mai e perversitate aia e agresiune laughing
Deci sa inteleg ca iti place sa fi agresat daca ai dat exemplu asta?
Sau sa agresezi? laughing
Mi-e imi plac ambele. Poate ne da la politie cu tentativa de viol laughing)

| shadow72 a răspuns (pentru DeathReaper):

Cum sa ne dea la politie...nu mai reprezentam si noi nimic pe TPU-ul asta?

Apache
| Apache a răspuns:

Ce...legatura au anime-urile cu faptul ca vreau sa fi perversa?

De fapt ce mai intreb... logica nu prea se mai aplica.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fii perversa pana la 18 ani cu scoala si cu papusile

| sofisis a răspuns:

O alta persoana care se plictiseste acasa...

| Alcyon a răspuns:

Uita-te in continuare la desene, si lasa perversiunile pentru mai tarziu.

| pietrean a răspuns:

La 14 ani,vrei sa fii "perversa" cu iubitul tau? Stii macar ce inseamna cuvantul acesta? Stii ce semnificatie are cuvantul "iubit? Faptul ca te uiti inca la desene animate (corect se scrie anime-uri), arata ca inca esti un copil(si asta nu inseamna o jignire).La varsta aceast, sunteti prieteni si ar trebui sa va comportati, ca niste copii de varsta aceasta si nu sa fii "perversa" sub nici-un fel de inteles, a acestui cuvant.

| Skins97 a răspuns (pentru pietrean):

Am 17 ani si ma uit la asa zisele desene, care sincer pot fii si violente, deci eu nu le pot spune asa. In afara de asta, sunt de acord cu tine, ar trebui sa isi traiasca copilaria big grin

| pietrean a răspuns:

O curiozitate: ai 14 ani, asa cum afirmi aici, sau ai 23 de ani, dupa cum ai declarat, ca te-ai nascut an 1991? Undeva minti! De ce?

| pietrean a răspuns:

PERVERS: persoane, care sunt inclinate spre fapte rele,gata oricand sa faca rau,care manifesta o deviere de la normal a instinctelor,a judecatii, a ideilor, descompus din punct de vedere moral. Sau: fatarnic, perfid.
Am specificat, deoarece cred ca nu cunosti ce inseamna acest cuvant.

| sensualus a răspuns:

Cam ce animeuri? la japonezi alea sunt ca ceva firesc. ei nu au tabuuri

| darriya a răspuns:

Ce legatura are desenele cu perversiunea? de ce ai bagat desenele la intrebarea asta? se vede c-ai 14 ani.laughing)joaca-te cu papusi, dar nu d-alea masculine si vii laughing

| Netrider a răspuns:

Perversitatea are o conotatie rea, nu e indicat sa fii perversa. probabil nu stii ce inseamna termenul.

| DeathReaper a răspuns:

Hmm, amu' eu nu cred ca varsta conteaza asa mult...A mea se urca in bratele mele, si ma calarea mai rau ca o iubita si atunci nu eram cu ea laughing ce vreau sa spun ca nu poti sa devii perversa.
Un pervers (in acel sens) cand vede ceva, in mintea lui il asocieaza cu altceva (da cu acel ceva) cel putin la mine asa e laughing) nu poti sa devii pervers, acesta este o trasatura de-a ta ca nu apare cand ai 9 ani ci apare si se intensifica pe parcursul anilor.
P.S: In a fi perversa si a te culca tu toti este o diferenta uriasa, asa ca oricine care te-ar stii si-ar da seama ca te prefaci tongue fi tu insuti.

| FurMoon a răspuns:

Urmeaza hentai-urile. happy

| Susumu_Anita_2000 a răspuns:

(Stai te uiti in primul rand la desenele alea de la TV sau la Animeuri, pe laptop/calculator/telefon) Indiferent. daca nu esti perversa nu esti. Asta e. Nu poti deveni pervers asa dintr-o data.