| Fcdb_George_1998 a întrebat:

Am 14 ani si nu mi-a aparut sperma, dc?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate o dă pe digi sport laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Deocamdata organele tale de reproducere nu au ajuns la maturitate si din acest motiv inca nu a inceput producerea spermei. Procesul va incepe in momentulin care sistemul tau hormonal va fi complet dezvoltat. Multa sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Da' de unde știi că nu a apărut? te-ai masturbat până la orgasm și nu ai ejaculat nimic?
Sau tu ai vrea să apară așa, deodată, ca părul pubian?!?

| Emilian65 a răspuns:

Nu ti-a aparut sperma pentru ca nu esti maturizat din punct de vedere sexual. Ai rabdare ca va aparea in curand.

| VibeTrix a răspuns:

Inseamna ca esti puradel mic.

| MistretulPufos a răspuns:

Pentru ca nu esti dezvoltat d'aia

| ToKen a răspuns:

Ca nu esti destul de dezvoltat, d'aia.