| vasyx a întrebat:

am 15 ani si nu mi-a aparut sperma, credeti ca este normal?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De la sine nu apare, decat eventual in polutii nocturne, daca ai urmarit vreun film cu sex seara, sau ai visat ceva erotic-sexual! Doar daca te masturbezi apare!
Daca nu te-ai exprimat corect si te masturbezi si nu apare, fuga la medic!

| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-a aparut? Ai editat intrebarea. Nu ti-a mai dat-o cine trebuia?

| mihai69 a răspuns:

Cine să ți-o dea?!?

| seth2016 a răspuns:

Depinde de stadiul tau de dezvoltare, nu de varsta.

In primul rand ar trebui sa vezi ca iei mai mult in inaltime. Dupa asta te poti astepta si la alte schimbari: voce, par pe corp etc. O sa constanti si ca ai toane pe neasteptate din cauza ca se secreta diversi hormoni.

| Adrian926a a răspuns:

Sperma nu apare asa din senin happy la ce te referi happy sperma apare cand te exciti tare daca nu "ti-a aparut sperma" pana acu inseamna ca tu nu stii ce e aia laba sau sex happy

| Adrian926a a răspuns (pentru Adrian926a):

Sau da cum s-a spus mai sus doar cand te masturbezi apare sperma, daca atunci cand te masturbezi si nu ejaculezi inseamna ca ai o problema happy du-te la medic ai 15 ani... happy

| CRC98 a răspuns:

De cate ori ai facut in aceasta zi?

| AlecCusca a răspuns:

Mi-am pierdut speranta in umanitate