| anonim_4396 a întrebat:

Am avut primul act sexual e normal sa ma doara burta?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, de la fasole, dă băsini sa spargi o boxă. da vezi sa nu te c pe tinelaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Te doare partea inferioara a abdomenului, cea adiacenta zonei vulvare.In cazul unei dezvirginari a carei durata a fost ceva mai lunga, de obicei se acumuleaza un fel de febra musculara in muschii vaginului iar de aici durerea radiaza in zona apropiata.In cateva zile de repaus va dispare in totalitate. Multa sanatate.

| copacable a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De fapt sunt baiat))) si am mai avut o problema din cauza stresului nu am ejacuat.

| copacable a răspuns (pentru copacable):

Era o prostituata.

| neutrino a răspuns:

Este normal, dar nu obligatoriu.

| Emilian65 a răspuns:

Daca iubitul tau a dat tare, este normal sa te doara burta.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Da, este complet normal, nu te speria, ar trebui sa treaca destul de repede.Bafta!happy

| Nova21 a răspuns:

Uneori se intampla, alteori nu...Nu iti face griji, e ok.

| laviniabeluska11 a răspuns:

Da,e absolut normal.Nu iti face griji.

| Vanytt a răspuns:

Da, organismul tau a avut parte de o schimbare si trebuie sa reactioneze. Nu trebuie sa-ti faci griji, o sa-ti treaca destul de repede.