| Sebastian_Andrei_1997_QQx4 a întrebat:

Am comandat ceva de pe olx apoi i-am spus ca numai doresc dar el deja a trimis coletul, daca nu il ridic se intampla ceva, platesc penalizare?

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Coletul se întoarce la destinatar care este nevoit să plătească de 2 ori drumul. Nu plătești tu nimic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta e bătaie de joc ce faci tu, pui omul pe drumuri si cheltuie bani aiurea, ca tu te razgândesti, nu ai procedat corect, trebuia sa te gîndesti bine inainte de a comanda, acum fii om, si tine te de cuvînt chiar daca nu mai vrei produsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De bun simt, ar trebui sa-i platesti, cel putin, ce a cheltuit din cauza ta.
Incearca sa faci acelasi lucru intr-un restaurant. laughing
Asta da intrebare la "Dragoste si sex"!
Cu cata dragoste ai comandat tu pe olx si cat sex primesti acum... rolling on the floor

| Xelon a răspuns:

Tu nu pățești nimic.

| ambicio a răspuns:

Nu platesti nimic, coletul va fi trimis spre cel care ti l-a trimis.