| Andreeaa20 a întrebat:

Am cunoscut pe internet un baiat si ne-am împrietenit dupa aia mi-a cerut nr de telefon şi eu i l-am dat.
M-a sunat de vreo 2 ori după care n-a mai dat niciun semn. Au trecut 5 zile de când nu mi-a mai scris nimic. Ieri era pe internet dar nu m-a bagat in seamă.
Nu vi se pare ciudat?
Credeți că are prietenă sau nu e interesat de mine?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa fie ciudat?
Relatia asta este una virtuala, de flirt si pierdut timp online, asa cum sunt toate relatiile online.
Daca vrei o relatie reala si serioasa, atunci iesi afara din casa si intalneste oameni reali.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu. 2. Nu credem asta. 3. Poți să suni, să îl întrebi.

| T0T a răspuns:

Poate avea prietenă. Nu e sigur interesat.

| Goete a răspuns:

Da-mi numarul tau, eu nu te voi uita

| Nirvanaaa a răspuns:

Eu cred ca era doar ca sa își omoare timpul pe internet. Nu e interesat de tine așa ca nu îți bate capul.

| anonimuIl a răspuns:

Te-a auzit la telefon și și-a dat seama că e cazul să caute alta. Să ai grijă data viitoare când mai vorbești cu un băiat ce spui să nu fugă și ăla.

| anonimuIl a răspuns:

Prima oară te-a sunat să te cunoască. A 2 oară a sunat să se convingă dacă ești cum și-a dat seama după prima convorbire. După aia te-a UITAT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreabă-l și o să afli. Better like this.

| Robert2526 a răspuns:

Poate e cazul sa ii scrii si tu ceva. Tu de ce nu il cauti?

| Danny28 a răspuns:

Tu de ce nu-l cauți? Aștepți totul de la el și tu nu faci nimic? Încearcă să îi dai măcar un mesaj.

| user0010 a răspuns:

Domniță, dai nr. tău de telefon la toți băieții cu care vorbești? ))))

| Kiran a răspuns:

Nu e interesat probabil, voia doar sa fiti prieteni sau ceva sa va cunoasteti.
Dar e si varianta sa iti fi cerut o poza sau video cu tine sa "aleaga" daca e ce 'cauta', dar neavand in explicatia ta detaliile astea, probabil ca este prima varianta

| MarriaGeorge a răspuns:

Nu cred ca este interesat.