| iliecutui a întrebat:

Am facut dragoste cu o fata care lucreaza la stat si nu este multumita de ce ii ofer, ce pot face?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic!
Iti cauti alta fata!

| dullcat a răspuns:

Ce ai dori sa ii oferi mai exact? Aveti o relatie serioasa sau sunteti doar fwb?

| CarmenCraciun a răspuns (pentru dullcat):

Probabil credea ca e unul ajuns cu vila si Tesla dar asta-i sarac.

| Hyperion7 a răspuns:

Faci sex cu colega eilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici sa se mute la particular.

| CarmenCraciun a răspuns:

Sa o lasi in pace. Nu vrea sa aiba de-a face cu saracii. Si nu ai facut dragoste ci sex. Probabil ca ai platit dar suma era mica asa ca s-a suparat cum era normal.

| Bobbi1234 a răspuns (pentru CarmenCraciun):

????

| CarmenCraciun a răspuns (pentru Bobbi1234):

Cu tine care-i treaba, taranusule?

| Bobbi1234 a răspuns (pentru CarmenCraciun):

Stai linistita. Nu-mi e rusine nici cu tine. Nu esti departe.

| Bobbi1234 a răspuns:

Daca ea nu te vrea, sincer nu prea cred ca ai sanse.

| Marius7gaming a răspuns:

Ofer eu mai mult