| 123456789011 a întrebat:

Am făcut sex când am vrut sa o bag nu puteam și o durea tare, de ce?
Se poate sa am penisu prea mare pentru vagonul ei?
Și se poate largi destul de mult ca sa intre?

16 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Auzi ca vagon, mor de ras rolling on the floor)))) (pentru asta iti dau 10 pentru intrebare!) daca e virgina e normal sa o doara, daca nu, inseamna ca nu ai excitat-o destul sau ai fost prea brusc, incearca sa o bagi incet incet pana se adapteaza penisul su dimensiunea vaginului si da, vaginul se poate largi

| mihai69 a răspuns:

Vagon, auzi! rolling on the floor Bine că n-ai zis că are vreun tunel...

| Emilian65 a răspuns:

Daca prietena o fi fost virgina, tu poate ai o scula foarte mare si ai incercat sa intri in ea ca taurul in vaca, este normal sa aiba dureri la penetrare. Odata penetrata pasarica ei se muleaza dupa penisul tau. Fii atent cum o penetrezi prima oara.

| SkyPilot a răspuns:

Poate ca nu te-ai ocupat suficient de preludiu sau ai sarit complet peste el. Poate nu este complet deflorata. Nu avem de unde sti cu precizie.

| Alcyon a răspuns:

Ia-ti mai bine un sac happy

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Acuma,eu am mai auzit barbati laudarosi. Dar chiar sa te crezi tren.....mai da-o dreacu. Spre binele tau sper ca nu esti express laughing

Răspuns utilizator avertizat
| adytzzw a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

rolling on the floor))))))) du te de aici mi-ai facut ziua laughing))

| NoName0x0 a răspuns:

Poate ca era virgina! Si tu pari cam incepator! Cum se zice si mai jos, preludiul face ca "vagonul" sa se largeasca, mai exact il face sa se lubrifieze. Daca prin "vagonul" ala poate iesi o fiinta, tu ce crezi, se largeste sau nu? laughing)))

| EUBMV89 a răspuns:

Mmm... Cred eu sau ești un pic cam sălbatic? Cred ca ar trebui sa mai lucrezi un pic în preludiu sau mai bine zis sa îl pui în practica. Preludiul ajută ca vagina fetei să se lubrifieze (umezească) și la fel să se dilateze

| Quassaar a răspuns (pentru EUBMV89):

happy Vaginul chiar daca este al femeii, este de gen masculin atunci când vorbești la singular. De vagina sincer n-am auzit.

| EUBMV89 a răspuns (pentru Quassaar):

Ai dreptate... Scuze m-am incurcat cu limbile >.< in spaniola es vagina. Somnul asta nu era nici 7 dimineata cand am raspuns, nu am realizat ca am incurcat limbile. Mersi pentru corectie.

| Quassaar a răspuns (pentru EUBMV89):

Ok.daca trăiești in Spania te înțeleg. Eram doar nedumerit de faptul ca o domnisoara numește vaginul in acel fel. Numai bine!

| EUBMV89 a răspuns (pentru Quassaar):

Imi cer scuze, am mai mult de 10 ani aici, nu prea vorbesc romana aici numai cand merg la mama zi de zi la lucru tot timpul vorbesc in spaniola si acasa nu am cu cine vorbi pentru ca stau singra. Nu am uitat limba, dar ma incurc si cand vorbesc in romana intercalez unele cuvinte in spaniola. Multumesc pentru observatie. O seara placuta.

| Bogdanel97 a răspuns:

Serios? laughing)) Tu nu mai citesti o data ce ai scris inainte de a posta? laughing
Vezi, daca poti, mai incearca sa te cuplezi la,, vagon'', poate reusesti. laughing Daca nu reusesti intra cu buldozerul.

| 123456789011 explică:

Vaginul*
Eu cred ca e deflorata complet