| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit pe youtube o poveste intre o fata oarba si un baiat care el i-a dat ochii lui.Am inteles ca este si film.Al stiti? Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VKwT6nxlerE. poftim:* Se numeste Kiss:* fundita?

| anonim_4396 explică (pentru ing3rd3mon4u):

Filmuletul acesta al am dar eu am inteles ca ar fi facut si un film dupa acest videosad

| ing3rd3mon4u a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna uite am cautat special si uite am gasit. Da este un film.sau serial:D.

http://www.youtube.com/watch?v=wYvccIkEiYs&feature=related

sper sa nu fii cautat degeaba ca o sa ma ia draci:D:*

7 răspunsuri:
| Ioana8464 a răspuns:

Buna! Ti'am vz filmuletul gasit dar nu stiu daca e vreun film la baza lui...cred ca este doar o poveste in schimb stiu un film indian [asta daca iti plac filmele indiene] cu aceeasi poveste http://filmeindiene.ucoz.com/load/filme_indiene/guddu_1995/20-1-0-5924 Sper sa iti placa poti citi un fel de rezumat al filmului dupa ce se incarca reclama aceea!:d

| Ynutza13 a răspuns:

Stiu filmuletul.dar nu stiu filmul... apropo cum ai gasit filmuletul?

| anonim_4396 explică (pentru Ynutza13):

Pe youtube.Am cautat povesti de dragoste

| IngridTomlinson a răspuns:

Nu este nicun filmwinking este doar o povestire facuta de cinevabig grin fundita?

| Manfred99 a răspuns:

Este film...deoarece dupa ala s-a facut melodia de la DJ ALIGATOR- CLOSE IT TO YOU.dar am uitat cum se numeste