| Craiovamax a întrebat:

Am o curiozitate as putea zice, de fiecare data cand prietena imi face sex oral nu dureaza foarte mult si deja am senzatia de ejaculare.Cum pot intarzia aceasta senzatie? ( in afara de pauza sau medicamente/solutii)

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Atunci cand iti vine incearca sa te gandesti la ceva ce nu iti face placere. O sa vezi ca o sa dispara sentimentu acela cateva secunde...

| Emilian65 a răspuns:

Ai numai senzatia de ejaculare sau si ejaculezi? In aceasta situatie incearca si scoate-o afara si dupa cateva zeci de secunde o bagi iar. Ai sa vezi ca aceea senzatie de ejaculare dispare.

| grab a răspuns:

Nu mai sta degeaba cand iti face sex oral, fa-i si tu ei si concentreaza-te asupra a ce ai in fata ochilor.

| Pinocchio a răspuns:

In acele clipe ori te gandesti la altceva, ori te opresti pentru un scurt timp.

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Man cad iti mai face un oral incearca sa te relaxezi inspira adanc de cateva ori si tai relax o sa vezi ca o sa mearga crede-ma la mine functioneaza

| romarios70 a răspuns:

Exercitii pentru controlul si intarzierea ejacularii precoce.te poti educa in sensul asta.