| EdiShadow a întrebat:

Am o fata de care imi place, stie si ea asta, sentimentul este reciproc dar nu stiu cat de mult din partea ei.A venit vacanta si acum pe la sfarsit ne-am sarutat de doua ori dupa multa munca de a o cucerii tot anul 2012-2013.Ne alintam, vorbim pe facebook... ma rog.Azi am fost la piscina am vorbit cu ea sa mergem, dar a venit si pretenu ei. Practic ea o arde cu doi, dar nu poate sa se desparta de el are ceva timp cu el. Cu el sta, si cand nu e el o arde cu mine, dar foarte retras, adica nu vrea sa afle pretenu ei, si ne pupam foarte rar.Este constienta si ea, stie ca tin la ea si ea la mine intr-o oare care masura.Azi la piscina s`au sarutat ei, care mie mi-a pus capat.Adica stiu ca inca o iubesc, dar vreau sa se termine, problema urmatoare: ca imi este imposibil sa o uit, pentru mine e fata perfecta.Ce sa fac? Cum sa o uit? Apropo mai este si cu mine in clasa sad Mai sunt amanunte, eventual o sa raspund la intrebarile voaste. VA MULTUMESC :*

Răspuns Câştigător
| Somebodyღ a răspuns:

Tu crezi ca sentimentul e reciproc din moment ce in viata ei exista si altcineva, nu numai tu? happy Mi se pare putin ciudat ca accepti aceasta situatie. Sunt cu siguranta alte persoane care iti pot impartasii o iubire sincera, nu indecisa. Pe de alta parte, oare chiar este fata perfecta din moment ce procedeaza asa? Este vorba de moralitate, de bun simt, nu doar de o infatisare exterioara care acum pare impecabila. Te vei convinge pe parcurs. Ofera iubirea si atentia ta unui suflet care sa te merite. Parerea mea happy