| AndreeaDeiia a întrebat:

Buna big grin. Am o intrebare care ma " framanta " de mult timp laughing. Baietilor le plac fetele timide, care nu prea vorbesc tongue, sau fetele mai infigarete, curajoase, poate chiar "nebune "?

7 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Daca vorbim de 'baieti' exclusiv, prin asta referindu-ne probabil la prepubertari de pana in 16 ani, atunci ei prefera sanii mari si lipsa de caracter.

| Andutsaa a răspuns:

Sunt fel si fel de baieti. Unora le plac fetele mai timide, care isi vad de treaba lor, altora le plac fetele infipte, curajoase, mai zapacite de felul lor. Deci nu te mai framanta cu asta laughing...BE YOU!

| IngerCazator a răspuns:

Unora le plac fetele timide, altora le plac fetele mai indraznete, da nici sa intreci masura nu cred ca le place

| Charleene a răspuns:

Fiecare baiat isi gaseste o ''printesa''. Nu poti fi perfecta pentru. el/ea. El o sa gaseasca o fata care o sa fie potrivita pentru. el.

| mgtow a răspuns (pentru Charleene):

Nu e adevarat, are fiecare parte de printesa daca isi doreste, daca nu atunci ramane singur.

| pixele a răspuns:

Baietilor le plac fetele punct.