| benga94 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete! Am 2 fete cu care fac dragoste frecvent,intrebarea mea pentru voi care sunteti in cauza si,stiti mult mai bine ca noi baieti,care e diferenta una din ele isi da drumul ejaculand ca barbati tasneste din ea, cealalta imediat dupa penetrare se uda rau e foarte umeda se aude in ea ca si-a dat drumul mult dar nu curge din ea sa tasneasca ca cealalta doar asa care e diferenta ca nu prea inteleg? care are orgasm amandoua, numai una sunt in dubii!

33 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, amandoua au orgasm, dar se manifesta diferit, de la una la alta. Te deranjeaza teaba asta?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Probabil ca n-ai facut sex in viata ta.

| benga94 explică (pentru trixiiie):

)))))Rea fata, cum sa ma impusti? Sau esti invidioasa de ce simt acele fete si ai vrea si tu putin...problema e ca femeia nu se refuza,si nu as putea refuza vreodata vreo femeie,cu una din ele am o relatie respectiv cu cea care se uda foarte foarte rau cu cealalta care tasneste din ea e doar asa ocazional si ea stie treaba asta si accepta situatia ea nu are nici o problema, asa ca daca pe ea nu o deranjeaza pe alti n-ar trebui chiar deloc, nu ma dau macho-man cum ai zis tu ca nu am de ce, a fost o intrebare dupa cum ai zis si tu ca sunt foarte rare femeile care isi da drumu ca barbatii si de aia am intrebat pana la ea nu am mai vazut asa ceva., iti urez succes si sa gasesti si tu pe unul care sa te satisfaca asa cum trebuie incat sa te inunzi...))))