| cris10flori a întrebat:

Deci am fost in timpul mestruatiei timp de o saptamana ieri mi s-a terminat si astazi am facut facut dragoste cu prietenul meu si s-a terminat in mine deci exista riscul de a ramane insarcinata va rog astept un raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| rey a răspuns:

Nu, nu are rost sa cheltui pe piula de a2a zi.+ ca produce dereglari hormonale... etc. Dar sa ai grija pe viitor caci se poate ajunge la crima(avort).
totusi sa pui linistita capul pe perna poti sa iei si piula.
Si daca tot ati inceput un inel nu strica.
(in T sterilet deci).
have a nice day.

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da! de ce nu a folosit prezervativ?
ia o pastila repede!

| Goofy77 a răspuns:

Nu primele 5-6 zile

| Munchkin a răspuns:

Doamne BritneyFan(BlueBoy), nu mai vorbi fără să cunoşti.
Există riscuri foarte mici, dar nu 0. Totuşi stai liniştită, dacă ai o menstruaţie regulată nu ai de ce să-ţi faci griji.

| LauraSpataru a răspuns:

Desi ai dat fundita raspunsului care ti-a convenit (nici nu stiu de ce ne-ai mai intrebat), raspunsul real este DA! Poti ramane gravida. Nu stii cand ai avut ovulatia. Nu-i asa ca nu verifici? Asadar, daca ovulatia a avut loc ieri, ai de azi pana marti menstra (ca exemplu, fireste) si tot mai raman 2-3 zile fara sangerare in care poti ramane insarcinatawinking
Cauta un test barza.

| cris10flori explică:

Deci va rog raspundetim cat de repede posibil cine imi raspunde cel mai detaliat dau fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU!
Eu stiam ca 9 zile dupa menstruatie si in timpul menstruatiei nu ramai gravidahappy

| pushtoaica18 a răspuns:

Eu zic ca nu pentru ca si eu fac asta in fiecare luna

| iulianapusii a răspuns:

Mey asta am mai auzit si eu si nu stiu ce sa spun sincer, dar nu sunt sigura dar daca stiai cand se termina ieri, nu cred ca ramai am auzit si eu, nu am incerkt dar sincer nu vreau sa ma risc