| MarinAndreea12345 a întrebat:

Am o prietena care crede ca s-a dezvirginat cu degetul. Dar s-a uitat in oglinda si a observat in partea periferica o membrana sub forma unui inel si doreste sa stie daca acela este himenul. Mentionez ca este foarte greu de observat deoarece este in partea dreapta de tot si in mijloc este decat gaura catre vagin. Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu recunosti că tu esti aceea "prietenă"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai sangerat inseamna ca te ai dezvirginat, daca nu sansele sunt foarte mari ca tehnic sa fii virgina insa. si lasa poveste cu prietena ca nu tine

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

De ce nu te-ai *** daca ai vrut sa te dezvirginezi? Si totusi, asta era intentia?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, acela este himenul!

Toate cele bune.

| MarinAndreea12345 explică (pentru bursuc001):

Pai de ce este pozitionat acolo? si este greu de observat?

| OnuOnulică a răspuns:

Lasa ca nu are nimic. nu s-a dezvirginat.
Atata timp cat nu a curs sange.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa se duca la doctor, e cel mai plauzibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici,
https://www.google.ro/......ps?/search
Te pup!