| PunctP a întrebat:

am labiile putin cam mari si iesite in afara. ce fac? straight face e bine? straight face
nu vreau sa ma lluati la misto.

13 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Atata timp cat are unde sa o bage, nu-ti mai face griji.
simte-te bine cu corpul tau, ca nu sta niciun tip sa se uite cu lupa sa comenteze nu stiu ce, mai ales in acele momente in care atentia lui se concentreaza asupra altor chestii.
inteles, draguta?

| mona a răspuns:

E normal sa le ai asa si cine te place o sa te placa asa cum esti

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai ce să faci şi NU este nici o problemă!
Fiecare este aşa cum l-a lăsat Dumnezeu.

Fi liniştită că vei găsi băiatul potrivit atunci când nici nu te aştepţi.

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita. E totul ok. Priveste partea buna. Daca prietenul stie ce sa faca acolo jos atunci vei avea parte de multe momente pline de placerewinking

| DiazAndreea a răspuns:

Buna. este cv normal, dar ce varsta ai? poti apela la un medic ginecolog pentru o operatie simpla, asta daca te deranjeaza asa de mult

| PunctP explică (pentru DiazAndreea):

Mi se pare destul de inestetic...

| DiazAndreea a răspuns (pentru PunctP):

Stai linistita....doar alea din filmele xxx sunt perfecte pentru ca isi fac operatii de reconstructie. cine te iubeste, te accepta, nu este o problema atat de grava, nu este o zona vizibila. dar daca te deranjeaza poti apela la operatie.

| IREros a răspuns:

Nu conteaza, sunt baieti carore le plac. Mie de exemplu imi plac, ai ce musca acolo joslaughing

| Issa20sb a răspuns:

Fiecare vagin are forma diferita happy
nu iti face griji pentru asta nu toate suntem la fel...

| FT a răspuns:

De ce sa nu fie bine? Chiar sunt ok. Acum ti se pare aiurea, dar sa vezi in timp ca nu e nici o problema. Pe mine, ca baiat, nu m-ar deranja daca prietena ar avea asa.
Daca ai sti cate forme si marimi exista.winking

| wOken07 a răspuns:

Doamne ce scarbos eu leas taia in locu tau laughing funda

| d3javw a răspuns (pentru wOken07):

hee hee))

| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru wOken07):

laughing) si sa faci colier din ele sau ce?