| andreea9999and a întrebat:

Am o problema: m-am inatlnit cu prietenul iubitului mei din prostie la insistentele lui si prietenul meu a aflat si o spus ca nu mai am ce sa vb cu el, si eu inca il mai iubesc si cred ca si el..cum pot sa il fac sa ma ierte pt greseala asta?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici eu nu te-as ierta in locu lui, iti faci o relatie cu dusmanul lui care i-a fost prieten

| corbulalbrosu a răspuns:

O simpla intalnire cu cineva nu poate reprezenta un motiv serios de suparare si cu atat mai mult de despartire. Probabil ca adevaratul motiv este cu totul altul, de natura sentimentala, insa s-a folosit de aceasta intamplare pentru a-si justifica hotararea de a incheia relatia dintre voi.

| Oana92 a răspuns:

O vorba inteleapta spune ca ''domnia si prostia se platesc''...

Daca il iubeai nu ieseai cu prietenul lui. Nici daca te picura cu cearawinking

| DeathOfDreams a răspuns:

Dacă-l iubești atât de mult, de ce a contat atât de mult insistențele prietenului lui?
Și dacă e prietenul iubitului tău, de ce pnm te-a chemat pe tine să vă întâlniți?
Oameni jalnici.

Dacă într-adevăr îți pare rău pentru ce-ai făcut și regreți, încearcă să-ți îndrepți greșeala cumva.
Explicându-i, idk.

Și totuși, dacă doar v-ați întâlnit, care-i problema lui?
Nu-i ca și cum v-ați fi tras-o la el acasă și v-ar fi prins prietenul tău.