| Lov3Boy a întrebat:

Am o problema sunt in clasa a 7 sem 2 si nu am nicio prietena cum imi fac o prietena adica sa ii zic ca imi place de ea ca nu ma stanjeneste sau sa-mi fie rusine dar ce trebuie sa fac,
Vreau raspunsuri serioase si cum ar trebui sa ma comport cu persoana respectiva sa fiu mereu dragut? Funda cine ma lamureste.

13 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ești clasa a 7 a, mai crești!

| Lov3Boy explică (pentru Azµre):

Dragostea nu are Varsta!

| Azµre a răspuns (pentru Lov3Boy):

Așa spuneți toți până vă loviți cu capul de pragul de sus.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Sa fii dragut? Cred ca glumesti!
Nu, nu.Iti spun eu cu ce se mananca o relatie "de succes": Dimineata cand o vezi ca se trezeste ii dai una peste bot sa adoarma la loc. Dupa-amiaza cand o vezi, ii mai dai una peste bot, sa se stie cine-i Seful in casa! Seara, la fel, o mai chinui putin doar ca de data aceasta te vei gandi la alta tactica caci, ma gandesc, se va plictisi femeia de atatea palme peste bot.Stii ce-i poti face? O poti tunde la chelie, sunt sigura ca asta o va incanta nespus! Si in final, a doua zi: o poti face sa regrete pana si faptul ca respira.Cum, te intrebi? Simplu! O pui sa locuiasca sub acelasi acoperis cu socrii.

Auzi si tu intrebare, cica "sa fiu dragut cu ea?"...Nu draga, nu e nevoie.Ti-am spus, de o vei teroriza nu va mai fi nevoie sa fii dragut deloc caci, dansa, va stii deja cine face legea-n casa!
Ea cu toporul si tu sub pat considerandu-te tot barbat.

-Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru MyWay):

De ce esti suspendat/a?

Răspuns utilizator avertizat
| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru MyWay):

Si ce e rau in asta?
Bine ca eu, de pilda, rar cand se mai intampla sa dau raspunsuri la misto ca in cazul de fata, spre exemplu.Dar te inteleg, chiar te inteleg.
Eu cu greu ma abtin sa nu las, mai tot timpul, comentarii in bataie de joc (adica de luat la misto).De ce? Deoarece site-ul acesta colcaie de "genii" neintelese, si cu asta am spus tot.

-Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru MyWay):

Scopul site-ului ar fi sa ne ajutam intre noi cu sfaturi si pareri, cica.
Deci, da.Este interzisa ironia.E ca si cum ar cenzura inteligenta; pentru ca sa fim seriosi acum, ironia clar nu este pentru toata lumea.Trebuie sa te duca si putin capul, intelegi?

-Numai bine.

| Lov3Boy explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Se vede ca esti nesimtit ai cei 7 ani de acasa.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Lov3Boy):

Dupa cum spunea si Azµre, esti clasa a 7-a...mai Cresti!

| Đεмоη a răspuns:

Mai Kirito laughing te duci la o fata care iti place ca si cum ar fi Asuna, si pur si simplu o inviti la un suc sau la o cafea, la o pizza. poate in parc la o plimbare happy ii cumperi un trandafir rosu..chestii daştia. Si fi tu insuti.