| Markus_4003 a întrebat:

Am o rugaminte la voi cum credeti cas eu adica ce parere aveti despre ceea ce am sa va zic de ex eu in relatia mea cu pretena ma comport cit de bine se poate ii spun cuvinde dulci o ascult(adica tin cont de parerea ei ) mereu es cu ea tin fpatte ult si mereu tot timpul liber il petrec alaturi de ea numai ca ea nu prea are timp liber sau mai bine zic parintii nu-s in potriva relatilei dar ei pe chestia asta is mai restrinsi mai cu metode putin instarite acum ce vreau eu ca sa va zic cum credeti totul ar sa fie bine? Si daca ea tine la mine, stiu ce trebuie sa simt. eu simt lucru ista dar... din punctul vostru, ce credeti?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul rand cred ca esti un dezastru din punct de vedere al cunoasterii limbii romane si gramaticii limbii romane. In al doilea rand cred ca toata poliloghia putea fi expusa intr-o propozitie. In al treilea rand, daca situatia sta cum ai expus-o, atunci esti o rara avis, prietena ta ar trebui sa fie foarte multumita si sa aiba mare grija sa nu te piarda, este greu de gasit unul ca tine. Numai bine!

| Kitty a răspuns:

Nu stii limba romana? Invatati oameni buni sa scrieti cum trebuie, ca de abia am inteles ceva, "yes_yes".

| FunkYboy a răspuns:

Eu cred ca o sa iasa bine.adica.vreau sa spun ca daca ea te place si tu o placi, nimic nu va poate distruge relatia.(dar pentru asta trebuie sa fie dragoste adevarata, nu mistocareala)Parintii nu sunt o problema fiindca ii poti ignora.

| Markus_4003 explică:

FunkYboy dar totul este bine dar vreau sa stiu cum credeti voi caci eu doresc o relatie serioasa pe viata happy

| Markus_4003 explică:

Ioandelasal mrs mult asta si asteptam sa aud daca si cei lalti cred asa.

| anonim_8531 a răspuns:

Daca tu te comporti frumos cu ea si ea nu are timp de tine atunci nu prea tine la tine.Si mai mult ca sigur ea se gandeste si la alti tipi si pana asi va gasi pe altul te tine pe tine.asta ati zic eu ca asa am facut eu cu f meu prieten.