| untitled a întrebat:

Am si eu o problema. Am 17 ani si problema mea este ca ejaculez foarte repede ceea ce imi va afecta viata sexuala. Pls astept sfaturi in legatura cu aceasta problema.ms

Răspuns Câştigător
| adiuca a răspuns:

Aceasi poveste am avut-o cu prietenul meu. intr-o zi am rezolvato dar cu multaaaaaaaaaaaa rabdare. am stat 2 ore jumhee hee si nu s-a terminat. cand ii venea sa se termine strangea de ea foarte tare la baza penisului pana ii se ducea senzatia aia de terminare stateam 2 min ne mai jucam ne mai pupam ceva mai faceam 2 3 minute pana ii venea iar sa se termine o scoteam asteptam sai treaca si iar si iar si neam uitat la ceas trecusera 2 ore si laughing iar de atunci nu mai avem probleme se termina cand vrea in 5 minute in 3 ore intr-o ora. mai intai ma termin eu apoi stie ca dupa ce ma termin eu trebuie sa se termine si el si stam in pozitia in care ii vine ff repede sa se termine se termina trecem la baitza si gata big grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești prea excitat și lipsă de experiență.
Preludiul te poate ajuta să-ți controlezi corpul, emoțiile și ejacularea.
Pa, pa.

| Missy_4676 a răspuns:

Cu experienta se rezolva toate! Trebuie sa gasesti o fata care sa te inteleaga.

| atianin a răspuns:

La primul numar este normal sa iti dai drumul repede dar poti invata cum sa intarzii ejacularea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ejaculezi repede pentru ca n-ai incercat decit un act sau doua.Iti propun s-o ti-i in ...doua trei nopti si zile.Ai sa-ti scimbi parerea radical.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-o odata si dupa vreo 10 minute mai incearca iar si vezi ca ejaculezi mai greu