| LikeACandyxD a întrebat:

Am si eu o prolema si sper sa ma ajutati. Imi place de un baiat din clasa, el e putin arogand si nu prea vorbim el vorbeste cu fete mai tupeiste doar daca vin ele sa vorbeasca cu el (nu sunt timida daca intrebati, el este singurul baiat cu care nu prea vorbesc din cauza ca il plac si mi-e frica sa nu ma fac de ras). Am de gand sa incep de luni sa vorbesc cu el, dar am nevoie sa imi dati va rog cateva subiecte de discutat cu care sa nu il plictisesc si cum ar trebui sa ma port ca sa ma placa? entionez ca el e cu un an mai mare ca mine. Multumesc anticipant. happy

3 răspunsuri:
| Lollo29 a răspuns:

Buna,uite id-ul meu, te pot ajuta serios andreea_myky_2012

| LikeACandyxD explică (pentru Lollo29):

Ti-am dat add. Am nevoie de ajutor

| lala1999 a răspuns:

Trebuie sa deshizi un subielct care crezi ca in va interesa si cind vei vorbi cu el sa nu iti fie frica, fii mai increzuta si vei reusi. Bafta! Funda