| lovegirl2014 a întrebat:

Am un iubit si suntem impreuna de o luna. m-a luat o data in brate si dupa aceea nu ma mai bagat in seama l-am sunat si mi-a spus ca nu vrea sa vorbeasca cu mine. Ce sa fac? Sa il parasesc sau sa il intreb care este problema? Eu chiar il iubesc sunt indragostita lulea dar daca el nu e indragostit de mine?

Răspuns Câştigător
| Cupcake a răspuns:

Pai, hai sa luam intrebarile tale pe rand, pentru a gasi o rezolvare.
"Sa il parasesc sau sa il intreb care este problema?"
Dupa parerea mea, raspunsul lui in momentul in care l-ai sunat are mai multe explicatii: Una ar fi ca prin raspunsul lui, el s-a despartit intr-un fel de tine. Sau alta ar fi ca, ti-a raspuns urat in asa fel incat sa te faca pe tine sa te desparti de el. Deci oricum ar fi situatia, tot la o despartire duce.
La a doua intrebare nu stiu ce sa-ti raspund, sincer. Dar o sa mai fii indragostita. Ai toata viata inainte. Eu zic sa-l lasi in pace, daca va mai avea el ceva sa-ti spuna, te va cauta. Daca nu, asta e, viata merge inainte, baieti nu sunt pe planeta asta? Pup

| lovegirl2014 explică (pentru Cupcake):

Multumesc mult! Chiar asa am sa fac.

| Cupcake a răspuns (pentru lovegirl2014):

Nu ai pentru ce scumpo. Trebuie sa te gandesti si cum iti este tie bine, nu numai celor din jur. Te pup

6 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Nu-i place de tine, lasa-l in pace. Ce rost are sa te tii dupa un baiat care nu-ti da atentie?

| DulceLup a răspuns:

Daca te ia in brate nu inseamna ca e 'iubit'. Un iubit e cel dintr-o relatie, iar o relatie implica multe aspecte: dragoste, sex, caracter spiritual apropiat, sacrificii. happy

| RalucaOxii a răspuns:

ALtu, nu e primul nici ultimul de care te vei indragosti,.

| Alberto_Zgonea_1998 a răspuns:

Pai in cazul asta.e clara treaba.el a fost cu tine poate din motivele lui proprii sau ca sa se dea mare! eu zic totutsi sa-l intrebi de ce se comporta asa cu tine.si in dupa ce ti-ai dat seama daca mai tine la tine sau nu. poti sa iai decizia finala! happy