| Marian199412 a întrebat:

As dori sa ma lamuriti si pe mine intr-o chestie. Mi se intampla sa se scurga un lichid din penis prea repede zic eu, nu e sperma, ci un lichid incolor, cred ca lichid preejaculator. Dar asta prea repede, in intimitate cu fata, spre exemplu, ajunge numai 5 minute sa fiu in preajma ei, sa o sarut o data sau sa ne luam de mana.si gata, sunt ud jos. Si asta mai tot timpul mi se intampla. Si daca vizionez un film porno, tot asa, incepe sa se scurga jos.
Am o problema sau e ceva normal?

Răspuns Câştigător
| Cypronge a răspuns:

Buna Marian.
Stai linistiti nu ai nimca acela e doar un lichidi ce actioneaza ca un lubrifiant, si fiecare barbat il secreta, intr-un moment sau altul al actului sexual sau daca esti mai usor excitabil chiar in preludiul actului, deci nu iti fa griji nu ai nimic.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal. Acel lichid se secreta din momentul instalarii erectiei. Nu ai absolut nici o problema.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E normal! - stai linistit, e semn ca functionezi si reactionezi la stimulii specifici! Atentie la igiena!

| MitroiBogdan a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji e absolt normal ni se intampla toturor, numai cantitata difera.

| lAuRitAs a răspuns:

Pai si eu mai am, o data inainte sa intretin relati sexuale cand faceam preludiu sau in timpu relatiei sexuale mi se intampla de fiecare data...